Практика доводить — якщо добре розібратися, то стає ясно, що однієї хорошої валізи на всі випадки життя аж ніяк не вистачить. І справді, валіза для поїздки на вихідні, валіза у подорож на тиждень за кордон, та валіза у відрядження по роботі — це вже як мінімум три різні варіанти багажу. Саме про них і піде мова.

 

На два дні, будь ласка

24 лютого наше життя докорінно змінилося. Тепер ми вміємо та готові зібратися у поїздку лише за п'ять хвилин. Якщо пощастить, то лише на два-три дні. Можливо вам потрібно привезти-відвезти свої речі, поїхати у волонтерських справах, відвідати найрідніших — для таких нетривалих подорожей підходить варіант класної сумки-рюкзака. Іронія наших днів полягає в тому, що коли весь світ захоплено говорить про нашу з вами сміливість, стійкість, витримку, нам іноді не вистачає тільки гарної сумки для дводенної подорожі до сусідньої області.

Придивіться до нової моделі від Bagland — рюкзака Delta. Це компактний та стильний варіант із широкою вертикальною смугою з екологічного шкірозамінника просто вогонь! Чорного кольору — а це завжди безпрограшний варіант. Його розміри 32х30х15 сантиметрів. Чи носите ви його на спині, чи тримаєте на колінах — все одно зручно. Об'єм — 15 літрів. Вага цього рюкзака без речей лише 450 грамів. У рюкзаку Delta блискавка-застібка основного відділення знаходиться з внутрішньої сторони, тобто відкрити його випадково просто неможливо. І якщо ви носите цей рюкзак, як і годиться, на плечах, ніхто одразу й не здогадається, як він відкривається. До речі, з зовнішнього боку є ще одна кишеня.

Вартість 1585 грн

Можлива покупка на виплат без відсотків.

Купити

 

Їду на довше, тому потрібно щось зручніше

Коли ви плануєте подорож довшу, ніж на два-три дні, то з собою потрібно взяти більше речей, і пам'ятати про найнеобхідніші та найулюбленіші предмети — у когось це фен чи арома-свічка, у когось особистий щоденник чи кросівки для бігу. А ще потрібно зберегти місце для подарунків тому, за ким ви так скучили та кого ось-ось стискатимете в обіймах. Отже, рюкзак для такої справи не годиться, треба вибрати валізу. Середнього розміру, але досить містку. Зручну, але не як у всіх.

Валіза Bagland Vichenzo з коліщатками — саме така. Має всі необхідні складові: дві ручки, верхню та бічну, адресне віконце, усередині міцна підкладка ніжно-рожевого кольору та велика кишеня для необхідних дрібниць. Зовні є ще одна кишеня. Місткість — 32 літри. Це той випадок, коли все на місці та немає нічого зайвого. До речі, ця валізка зовсім не тривожна, навпаки! Вона має напрочуд яскравий і життєствердний принт з совенятами, квітами, пір’ячком та велосипедами.

Зараз на цю модель діє знижка: 2835 грн. замість 3780 грн.

Можлива покупка на виплат без відсотків.

Придбати

 

Потрібна велика та гарна, є?

Звичайно, така валіза є. Велика — об'єм 83 літри, фантастичного кольору фуксії, модель — “Валенсія”. Нічого зайвого, але з усіма необхідними дрібницями: від зручних ручок до містких зовнішніх та внутрішніх кишень. Яскрава та міцна, як усі ми — українці. При цьому це класична модель, тому жодних неприємних сюрпризів. Тільки приємні: валіза має механізм розкладачки, тому, за необхідності, вона може стати ще більшою.

Вартість — 4 790 грн.

Можлива покупка на виплат без відсотків.

Придбати