Сьогодні бажаємо розповісти вам про корисні програми, що допоможуть спланувати поїздку, підготувати найнеобхідніше та бути у всеозброєнні.

А про те, щоб усі ваші речі були під надійним захистом у будь-якій подорожі, зможемо подбати ми 😉

За останні роки додатки для мобільних пристроїв вивели поїздки на новий рівень: GPS та мапи, конвектор валют та путівник по місту, словник та зручний пошук готелів допомагають планувати подорожі та економити час, гроші та нерви

Ділимося з вами нашим списком незамінних помічників:

💙 Trip My Dream

Найперше, що потрібно зробити на початку будь-якої подорожі — купити квитки! Для цього чудово підійде цей сайт. Він порівнює та аналізує ціни на авіаквитки та житло, допомагає обрати оптимальний варіант, оперативно сповіщає про знижки, не бере комісію та не встановлює націнку. Потрібно лише вибрати напрямок та вуаля, квитки за найприємнішими цінами вже у кишені.

💙 UPackingList

Додаток допомагає зробити збори в дорогу максимально організованими, у ньому також можна створювати списки необхідних справ, що потрібно зробити до від'їзду.

💙 Мapsmе

Детальні мапи всіх країн та міст з будь-якої точки світу. Все, що потрібно зробити, — заздалегідь завантажити мапу потрібної вам країни. Також можна прокласти маршрут, робити нотатки цікавих місць та визначати своє місцеперебування. А найголовніше те, що карти працюють офлайн!

💙 Wifimap

Паролі від Wi-Fi та підказки від реальних людей у ​​всьому світі. Можна додати нову мережу або приєднатися до наявних точок.

💙 Flush

Один з найдивніших, але незамінних для туристів додатків. З його допомогою ви зможете знайти найближчий туалет (платний або безплатний). Так що обов'язково звантажуйте собі цю програму і колись вона обов'язково знадобиться вам.

💙 Tripster

Тут вам допоможуть знайти гіда з-поміж місцевих жителів. Сервіс працює з 2013 року і знаходить найкращих гідів для індивідуальних та групових екскурсій у 581 місті світу. Також за допомогою цього сервісу можна отримати відповіді на найцікавіші питання перед поїздкою.

💙 Wikiroutes

Універсальний довідник із громадського транспорту всього світу з можливістю запропонувати власний маршрут. В базі понад 1 500 міст із зазначенням цін за проїзд, графіками та особливостями руху.

А щоб будь-яка ваша подорож була красивою та комфортною подбаємо ми, адже у нас ви зможете обрати рюкзак, сумку, або валізу на будь-який смак.