Рюкзак — справжня знахідка для людей, що цінують власний комфорт та не уявляють виходу з дому без необхідних дрібничок. Перший рюкзак у нас з'являється ще у дитинстві для школи або спортивної секції, а потім ми просто не уявляємо свого життя без цього надійного компаньйона.

Рюкзак не навантажує руки, зберігає спину здоровою, а ще він набагато зручнішій, у порівнянні з сумкою.

Можна підібрати будь-який рюкзак, що доповнить ваш спосіб життя та розкаже про ваші уподобання — від розкішного дизайнерського до спортивного або суперфункціонального зі спеціальними кишенями для гаджетів. Обирати лише вам.

Та як знайти не тільки зручний, а й відповідний за кольором аксесуар? Давайте поринемо у світ кольорів разом з Bagland.

Ви знали, що колір це не тільки про дизайн? Кольори впливають на підсвідомість та активують різні ділянки мозку, що змушує нас відчувати різні почуття, від агресії до умиротворення, від хвилювання до спокою. За допомогою кольорів можна впливати на настрій, тож обраний вами колір — допоможе не тільки виділятися серед інших.

Стримані кольори: бежевий, сірий, хакі, чайне дерево

Кольори стабільності та впевненості. Людина, що обирає ці кольори викликає у людей довіру. Ці кольори не кричать про увагу до себе, вони природні та діють на мозок, як медитація, бо дозволяють розслабитися та позбутися напруги. Недарма всім радять виїжджати на природу та насолоджуватися її видами: природні кольори, що можна зустріти у лісі, сприяють розслабленню нервової системи та знижує тиск

Червоні відтинки: рожевий, вишневий, малиновий, бордовий

Колір пристрасті, любові та невгамовної енергії — червоний колір збуджує психіку людини, спонукає діяти та дає сили. Вчені вважають, що червоний збільшує серцебиття та тонус м'язів. Червоний рюкзак стане чудовим акцентом у вашому образі. Але будьте обережні: цей колір протипоказано надмірно темпераментним людям із підвищеною збудливістю.

Чорний колір

Ми звикли асоціювати чорний колір з сумом та поганим настроєм. Насправді чорний містить у собі всі відомі нам кольори, бо поглинає всі кольори спектра. І, напевно, саме тому дизайнери усього світу обирають цей колір для створення своїх найкращих речей, згадайте, наприклад, маленьке чорне плаття. А ще чорний рюкзак буде дуже зручним у використанні — це універсальний колір, що підійде майже під будь-який одяг.

Блакитні кольори: синій, чорнильний, електрик, джинс, блакитний

Блакитний асоціюється у людей зі спокоєм, умиротворенням та розслабленням. Саме блакитного кольору морські глибини та безкраї небеса. Тож якщо ви не знаєте який колір обрати, обирайте блакитний, він стане найпрактичнішим вибором — як з точки зору зручності, так і з психології.

Який колір обрати — вирішувати вам. Та пам'ятайте, головне  для рюкзака — це якісні й надійні матеріали та фурнітура, що незалежно від кольору допоможуть вам почуватися на всі 100%.

Обрати свій рюкзак ви зможете на сайті - https://bagland.com.ua/collection/backpacks

Слідкувати за новими дизайнами ви можете на нашому офіційному акаунті в instagram.