Будь-яка поїздка починається зі збору багажу, тож зручна, надійна та містка валіза — найкращий варіант, що дозволить компактно розмістити всі необхідні речі. Незалежно від того плануєте ви довгу подорож або коротку поїздку в інше місто — компактна та містка водночас, валіза допоможе вам взяти з собою все необхідне, щоб у будь-якому місці почуватися, як вдома.

На що слід звернути увагу обираючи валізу?

— Розмір та обсяг внутрішнього простору. Чим більша валіза, тим більше речей можна вмістити всередині. Та пам'ятайте — занадто велика вага валізи завдасть незручностей під час дороги. Оберіть модель, що зможете підняти в завантаженому стані без сторонньої допомоги. У Bagland ви знайдете маленькі — 27-36 л, середні — 63 л та великі — 83 л моделі.

— Кількість кишень та відділень для документів та дрібних аксесуарів. Кишені та відділення допоможуть організувати простір валізи. Вам не доведеться шукати документи або важливі дрібнички серед речей багажу.

— Матеріал виготовлення — зараз на ринку доступні варіанти з тканини або пластика. Кожен із варіантів має свої переваги та недоліки, розглянемо їх далі.

— Кількість коліщат, від цього залежить зручність переміщення валізи.

— В залежності від складу вашої родини оберіть декілька валіз різного розміру — це допоможе вам розподілити речі різних членів родини в різних валізах та зробить подорож комфортнішою.

Яка валіза краще? Пластикова або тканина?

Пластикові валізи привертають до себе увагу та гарантують збереження речей під час поїздки. Серед переваг валіз із пластику варто виділити:

 • естетичний зовнішній вигляд
 • середня вага
 • тривалий термін служби
 • можливість перевезення крихких предметів, яким необхідно забезпечити надійний захист від пошкоджень внаслідок удару, падіння тощо
 • мінімальна потреба у догляді, збереження первісного виду протягом багатьох років

Та є у пластикових валіз і свої недоліки — на валізі можуть з'явитися подряпин від недбалого відношення, а корпус валізи може тріснути при падінні з висоти або сильному ударі.

Якщо ви бажаєте купити містку та справді надійну валізу для поїздок та подорожей зверніть увагу на валізи Bagland з тканини. Серед переваг:

 • мала вага
 • можливість компактно розмістити у будь-якому транспорті завдяки тканинній основі
 • поверхня не боїться подряпин, тріщин та інших дефектів
 • місткість — всі моделі розраховано на велику кількість речей, та крім основного відділення, в них є додаткові відділення, а також кишені
 • надійність — для виготовлення валіз ми використовуємо якісні матеріали, конструкція відмінно тримає форму й захищає речі від вологи та бруду, а металева фурнітура має великий запас міцності, такий виріб прослужить вам тривалий час
 • комфорт — завдяки продуманій конструкції ви зможете розподілити всі речі за ступенем їхньої необхідності та завжди мати потрібну річ під рукою. Надійні колеса, закріплені на поворотній основі, дозволяють легко розгортати валізу в потрібному напрямку
 • вигідна ціна — ми впевнені, що якість має бути доступною, тому встановили найбільш лояльну вартість на всі моделі
 • офіційна гарантія від виробника – виключає ризики придбання в інтернеті неякісної продукції

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір та насолоджуватися поїздками.

Обрати свою валізу можна за посиланням www.bagland.com.ua/collection/chemodany