Сьогодні ми бажаємо розповісти вам небанальні варіанти для зимового вікенду в Україні. Оберіть ідею до душі, не забудьте скласти всі потрібні речі в рюкзак або сумку Bagland і вперед, назустріч пригодам!

 

💙 ДИКАНЬКА

Казковий відпочинок, де можна перейнятися містикою, насолодитися чистою природою та просто відпочити душею. Всупереч тому, що це невелике селище, тут багато цікавих місць — стародавні печери, садиба Кочубея, старовинна Тріумфальна арка, відреставрована та приведена у належний вигляд.

Варто прогулятися гоголівськими місцями, познайомитися з біографією та таємницями знаменитого українського письменника. Зокрема тут відкрито кілька закладів на основі тематики відомих казкових творів.

📍 Як дістатися: автобусами чи поїздом до Полтави, звідти рейсовим автобусом до Диканьки

💙 ТЕРМАЛЬНІ ВОДИ КОСІНО

Косіно — сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для сімейного відпочинку. Найоригінальніші купальні України знаходяться тут — вода виливається на вас з гігантського кухля пива, чашки кави або пляшки вина, а головна «родзинка» — фонтан, що нібито завис у повітрі. Крім того, тут в одному місці зібрано сім унікальних саун: евкаліптова, трав'яна, угорська, хамам, римська лазня, соляна лисяча нора та крижана печера. Усі басейни оточено зручними доріжками, шезлонгами, гойдалками, обладнано численними фонтанами, підводними гейзерами та течіями.

📍 Як дістатися: поїздом до станції Косонь з Ужгорода, далі — маршруткою/таксі (або автобусом з Берегове)

💙 САДИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Грудень — найкращий час, щоб вирушити назустріч казці! Садиба Святого Миколая знаходиться у невеликому селі Пістинь, у Національному природному парку «Гуцульщина». У садибі обладнано робочий кабінет та кімната Святого Миколая, де він разом зі своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях їде з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо по дорозі йому зустрічаються хлопчики та дівчатка, він обов'язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки та лише потім дає подарунок.

Тут проводять різні майстер-класи, уроки з рукоділля, можна випробувати себе у виготовленні іграшок, прикрас та виробів з дерева.

📍 Як дістатися: доїхати потягом до Івано-Франківська, далі до Косова, звідти на рейсовому автобусі до села Пістинь

💙 НАЦІОНАЛЬНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ МУЗЕЙ ПИРОГОВО

Пирогово — цілий музей просто неба. Тут можна побачити багато храмів, будинків, а в кількох великих приміщеннях зібрані предмети побуту українського народу — починаючи від дрібного посуду, завершуючи кофрами, скринями та весільними вбраннями. Тут зібрані локації кількох регіонів України, таким чином лише за одну поїздку ви зможете дізнатися якнайбільше про історію нашої країни.

📍Як дістатися: автобусом №156 від Софіївської площі в Києві, автобусами №172, 596 та 576.

Піти в подорож з рюкзаком, сумкою чи може з валізою?

Який би вибір ви не зробили, Bagland завжди допоможе вам зробити його красивим та комфортним! Понад 100 видів принтів, моделей та розмірів чекають на нашому сайті