Безкоштовна доставка по всій території України

Історія компанії Bagland

Вітаю! Мене звати Єгор Долінін, я засновник Bagland - бренду рюкзаків, сумок, валіз і аксесуарів для подорожей. А ще я - щасливий чоловік, батько шістьох дітей і любитель активного способу життя. Моя історія розпочалася якраз із заняття плаванням.

Мені було 10 років, ми з батьками жили в Харкові. Я ходив на заняття у басейн і мріяв про спортивну сумку. І ось одного разу батьки привезли з Києва темно-синю сумку з штучної шкіри з олімпійським девізом "Швидше. Вище. Сильніше" і ярликом з незрозумілим мені тоді назвою "КИКО". Моєї радості не було межі: туди можна було вмістити підручники, рушник, капці, плавки, окуляри для плавання. Не сумка, а мрія!

Через 13 років у мене вже була своя сім'я. Ми з дружиною чекали на другу дитину, коли надійшла пропозиція купити швацький цех по виробництву дорожніх сумок. Він був маленький - всього на 8 станків. Грошей у мене не було, зате був автомобіль - "дев'ятка", який подарував батько. Я запропонував обміняти її на цех, і продавець відразу погодився.

Пізніше я дізнався чому: такий цех у той час коштував 800 доларів, а моя "дев'ятка" - 2000. Але в цеху було вже налагоджене виробництво. Тому я не думаю, що тоді помилився - скоріше, інвестував в швидкий старт.

Але мої рідні вважали інакше і регулярно запитували, навіщо я це зробив - адже цех не коштує автомобіля. Тому я увесь час доводив - в першу чергу собі, а потім і їм - що це правильна інвестиція.

Минуло ще 7 років. Мені було 30, коли батько запропонував поїхати на фабрику фурнітури в Лебедин, якою він керував. У минулому промислове місто тоді переживало далеко не кращі свої часи - скрізь була розруха. Я поспілкувався з місцевими жителями, оцінив можливі масштаби виробництва і вирішив відкрити там ще один невеликий цех на 6 станків.

Сьогодні ж на Bagland в Лебедині працює 150 людей. Вони допомагають нам розвивати компанію більше 25 років. А ми допомагаємо їм. Адже багато хто з них роз'їхався б за кращим життям в інші країни ще у кінці 90-х! А замість цього наші співробітники розвивають Україну, працюючи на землі батьків і виховуючи тут нові покоління. Ми горді тим, що можемо надати їм роботу: тільки уявіть - завдяки Bagland в маленькому місті забезпечені 150 сімей! Ми хочемо, щоб людям було комфортне жити і працювати у своїй країні. Здається, у нас виходить.

Наша місія - допомогти кожному здійснити подорож мрії. Наші принципи - довговічність, доступність, дизайн - працюють на Bagland вже 25 років. Щомісячно команда з 200 людей робить 20 000 товарів, а кількість наших покупців прагне до 2 000 000.
Ми в Bagland виступаємо за сімейні цінності. Тому наші рюкзаки, сумки і валізи так подобаються людям, які люблять подорожувати усією сім'єю. У мене самого шестеро дітей. І кожен наш спільний вихід куди-небудь - коли треба усіх зібрати і упакувати усе необхідне - перетворюється на маленьку пригоду.
Одна з наших цілей - вивчати і примножувати досвід попередніх поколінь. Наприклад, на місці, де зараз знаходиться наш офіс, раніше була та сама фабрика "КИКО", яка існувала з 60-х років і сумку якої мені в дитинстві подарували батьки. А у басейні, де я раніше тренувався, ми виступаємо в ролі спонсорів на щорічних змаганнях з призами для учасників.
Моя подорож мрії почалася в 1994 році і триває досі завдяки кожному співробітнику і клієнту, які обрали Bagland. Давайте ж здійснимо вашу подорож мрії!
закрыть
Корзина
Закрыть меню
закрыть
Замовлення в один клік