Безкоштовна доставка по всій території України

ПОШИВ СУМОК НА ЗАМОВЛЕННЯ

Як замовити?

Якщо ви бажаєте замовити пошиття рюкзаків, сумок, валіз, аксесуарів за власним дизайном або обрати готові моделі Bagland та розмістити на них айдентику компанії:

Для полегшення прорахунку замовлення можна скористатися

Формою замовлення

АЛЕ МОЖНА І ТАК: повідомте нас, якщо ви обрали готові моделі на нашому сайті або надішліть технічне завдання для пошиття моделі за індивідуальним дизайном, що містить наступну інформацію:

  • мета використання: рекламні акції, подарунки клієнтам, забезпечення співробітників елементами корпоративного стилю тощо
  • основні вимоги до зовнішнього вигляду та внутрішнього оформлення: наприклад, наявність кишені під телефон, відділення для ноутбука, наявність ключниці
  • кольорова гамма виробу
  • які матеріали та фурнітура вас цікавить
  • планований обсяг замовлення
  • контрольна дата виконання замовлення

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Кожне замовлення на розробку та виготовлення виробів ми розглядаємо у кожному конкретному випадку окремо та узгоджуємо з замовником.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Для розрахунку термінів, нам треба знати дату проведення вашого заходу, або бажану дату до якої має бути здійснене постачання. Зверніть увагу, що терміни виконання можуть залежати від завантаженості виробництва на момент запиту, а відлік терміну виконання замовлення починається з дати затвердження контрольного зразка та внесення авансового платежу, що складає не менше 70%.

ЗРАЗКИ

Ми можемо надати зразки виробів, що вже випускалися нами. Якщо необхідно, менеджер разом з вами оформить усі бажані зміни в обраній моделі для подальшого виготовлення контрольного зразка. Тільки після затвердження контрольного зразка замовлення буде запущено у виробництво. Термін виготовлення контрольного зразка — до п'яти робочих днів.

МАТЕРІАЛИ

У виробництві ми використовуємо: матеріали виробництва Китай і Тайвань — 600*600 PVC WR, 420 D ЖАТКА, 420 D(НЕЙЛОН), підкладка, пластмасова та металева фурнітура закордонного і вітчизняного виробництва.

ШОВКОГРАФІЯ

Для нанесення зображення ми використовуємо високоякісні фарби, що здатні витримати будь-які атмосферні дії та не втрачають яскравості при тривалому використанні. Вартість нанесення логотипа залежить від розміру малюнка, кількості колірних проходів та обсягу замовлення.

ДРУК СУБЛІМАЦІЇ

Ми використовуємо цей спосіб фарбування для світлих синтетичних матеріалів : поліефіру, поліаміду, ацетату. Якісні фарби дозволяють отримати яскраві кольори, стійкі до дії навколишніх факторів.

ВАРТІСТЬ

Кожне замовлення ми прораховуємо індивідуально. Вартість виробу може залежати від складності виготовлення моделі, обсягу замовлення, обраного матеріалу, фурнітури, а також від способу нанесення логотипа. Діє гнучка система знижок.

ДОСТАВКА

У межах міста Харків доставку продукції на склад замовника ми здійснимо нашим автотранспортом за рахунок "Виробника". У інші регіони доставка за погодженим із замовником може бути здійснена будь-яким зручним для вас способом за рахунок "Замовника".

ПАКУВАННЯ

Загальне пакування — картонна коробка. За бажанням клієнта та за попереднім узгодженням із замовником виріб може бути додатково упаковано в індивідуальний пакет.

ГАРАНТІЇ

Ми гарантуємо якість продукції, встановлену ГОСТом 28631-90 "Сумки, валізи, портфелі, ранці, теки, вироби дрібної галантереї. Загальні технічні умови". Гарантійний термін продукції — три місяці з моменту постачання.

закрыть
Корзина
Закрыть меню
закрыть
Замовлення в один клік