Безкоштовна доставка по всій території України

Пошив сумок на замовлення

Як замовити?

Запити на розміщення замовлень можуть бути відправлені по електронній пошті. Ми будемо раді вашому телефонному дзвінку. Повідомте вибрані вами моделі на нашому сайті або технічне завдання вашої моделі, що містить наступну інформацію :

— мета використання : рекламні акції, подарунки клієнтам, забезпечення співробітників елементами корпоративного стилю та інше

— основні вимоги до зовнішнього вигляду і внутрішнього оформлення(наприклад, наявність кишені під стільниковий телефон, наявність ключниці)

— кольорова гамма виробу

— які матеріали і фурнітура вас цікавить

— планований обсяг замовлення

— контрольна дата виконання замовлення.

Ви можете скористатися формою замовлення яка розміщена на нашому сайті.

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - замовлення на розробку і виготовлення одиничних виробів приймається після розгляду і узгодження із замовником у кожному конкретному випадку.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ - Передусім, нам треба знати дату проведення вашого заходу, до якого терміну має бути здійснене постачання. Виробництво працює по графіку надходження замовлень, тому терміни виконання замовлення можуть залежати від його завантаженості в даний момент. Відлік терміну виконання замовлення призначається від дати затвердження контрольного зразка і внеска авансу не менше 70%. 

ЗРАЗКИ - Ми надамо вам зразки виробів, і ви зможете оцінити якість продукції, що випускається нами. Якщо необхідно, менеджер разом з вами оформить усі бажані зміни у вибраній моделі для подальшого виготовлення контрольного зразка. Тільки після затвердження контрольного зразка усе замовлення буде запущено у виробництво. Термін виготовлення контрольного зразка - до п'яти робочих днів.

МАТЕРІАЛИ - У виробництві використовуються тканини виробництва Китай і Тайвань - 600*600 PVC WR, 420 D ЖАТКА, 420 D(НЕЙЛОН), підкладка, пластмасова і металева фурнітура зарубіжного і вітчизняного виробництва. 

ШОВКОГРАФІЯ - Для нанесення використовуються високоякісні фарби, які здатні витримати будь-які атмосферні дії і не втрачають яскравості при найтривалішому використанні. Вартість нанесення логотипу залежить від розміру малюнка, кількості колірних проходів і обсягу замовлення.

ДРУК СУБЛІМАЦІЇ - спосіб фарбування світлих синтетичних матеріалів : полиэфира, поліаміду, ацетату. Дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до дії навколишніх факторів. 

ВАРТІСТЬ - Кожне замовлення розглядається індивідуально. Вартість виробу залежить від складності моделі, обсягу замовлення, вибраного виду матеріалу, фурнітури, а також від способу нанесення логотипу. Існує гнучка система знижок.

ДОСТАВКА - В межах міста Харкова доставка продукції на склад замовника робиться нашим автотранспортом за рахунок "Виробника". У інші регіони доставка здійснюється за погодженним із замовником будь-яким  способом за рахунок "Замовника". 

УПАКОВКА - Загальна упаковка - картонна коробка. За бажанням клієнта і попередньому узгодженню із замовником виріб може бути додатково упакований в індивідуальний пакет. 

ГАРАНТІЇ - Ми гарантуємо якість продукції, встановлену ГОСТом 28631-90 "Сумки, валізи, портфелі, ранці, теки, вироби дрібної галантереї. Загальні технічні умови". Гарантійний термін продукції - три місяці з моменту постачання продукції.

закрыть
Корзина
Закрыть меню
закрыть
Заказ в один клик