Безкоштовна доставка по всій території України

ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІН ТОВАРУ

Друзі, ми дуже засмучені, що щось пішло не так. Та пам'ятайте: всі вироби компанії Bagland можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту отримання.

Ви маєте можливість повернути або обміняти товар належної якості протягом гарантійного терміну за умови, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд (збережені пакування, ярлики) та споживчі властивості (товар не має слідів використання та носки). Також для того, щоб повернути товар, вам необхідно надати чек та товарну накладну на ваше замовлення. А головне — додати інформацію, щоб написати заяву для повернення.

У ній мають бути:

  • ідентифікаційний номер;
  • IBAN;
  • номери квитанції/вихідного платежу
    (якщо оплата була онлайн на сайті або на карту).

Якщо ви виявили дефект на товарі протягом гарантійного терміну та бажаєте повернути або обміняти товар неналежної якості, вам необхідно надати всі перераховані документи: чек, товарну накладну, заяву для повернення (включаючи ідентифікаційний код, IBAN, номер квитанції/вихідного платежу).

Повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця. Ми компенсуємо вартість доставки тільки у разі доставки товару неналежної якості (товар з явним фабричним дефектом, а також товар, що не відповідає замовленню).

Повернення коштів буде здійснено протягом п'яти банківських днів з моменту надходження товарів, що ви повернули на склад, за допомогою платіжних засобів, використаних при оплаті товару.

закрыть
Корзина
Закрыть меню
закрыть
Замовлення в один клік