Акции магазина

Акции магазина

Увага! Giveaway!
В період з 13.04.21 по 13.05.21 купуй на суму від 500 гривень за промокодом BAG з миттєвою знижкою 50 грн, та отримай можливість виграти до 3500 гривень у конкурсі на найкраще фото в Instagram - https://www.instagram.com/bagland.com.ua/ Умови дуже прості: Купуй на сайті за промокодом BAG. Підписуйся на сторінку Bagland Став лайк та роби репост цього запису з відміткою нашої сторінки. Сфотографуйся з придбанною продукцією на фоні будь-якої пам'ятки свого міста. Зроби пост з цією фотографією і хештегом #BaglandFamily та відмічай сторінку Bagland.1 місце - 3500 гривень 2 місце - 1500 гривень 3 місце - 500 гривень Нехай щастить!!!
10 переможців - 10 призів!
Мене звати Єгор Долінін, я засновник компанії Bagland! За весь час існування бренду, а це вже більше ніж 25 років, ми за сімейні цінності не тільки всередині компанії Bagland, а також навколо нас, тому наш клієнт - наша родина! Нам важливо почути вашу думку, тому ми вирішили провести конкурс: Проходь невелике опитування за посиланням та отримай шанс стати 1 з 10 переможців, яких очікує інтерв'ю зі мною та можливість обрати будь-який товар у подарунок на нашому сайті! Переможці будуть обрані за допомогою рандомайзера 23.04.2021 р. << ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ >>
Благотворительность в день здоровья!
7 апреля — Всемирный день здоровья! В этот период мы бы хотели поддержать юных спортсменов и их тренеров. Поэтому с 7.04 по 14.04 со всех продаж продукции Bagland - мы перечисляем 10% на нужды бассейна КЗ ДЮСШ No9 в городе Харьков. КЗ ДЮСШ No9 - внешкольное учебное заведение спортивного профиля, которое обеспечивает развитие способностей воспитанников в различных видах спорта, создает необходимые условия для физического развития, полноценного оздоровления, содержательного отдыха, самореализации, приобретения навыков здорового образа жизни и подготовки спортивного резерва для сборных команд Украины. За 47 лет работы, более 10000 детей научились плавать, из которых 80% выполнили разрядные нормативы. Также школа выпустила более 31 мастера спорта Украины международного класса и 154 мастеров спорта Украины.
Заказ в один клик